Fotovoltaika

Vyznat se v problematice instalace solárního zařízení na výrobu elektrické energie není jednoduché. Je to zcela nové odvětví pro koncového zákazníka velmi složité k zorientování. Naše společnost vám nabídne zcela individuální přístup k zákazníkovi a vysvětlí vám všechna úskalí, která je potřeba zvážit před uzavřením objednávky na vaši vytouženou solární elektrárnu.

A vaši vytouženou elektrárnu vám i dodáme za nejlepší cenu na trhu.

Dokumentaci k používaným komponentům si můžete

Z ČEHO SE SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNA SKLÁDÁ

Fotovoltaické panely

Používáme solární panely nejnovější konstrukce s výkonem od 535 W do výkonu 665 W. Jedná se o špičkovou hi end technologii, která narozdíl od konkurence díky vysokému výkonu panelů může ušetřit místo na vaší střeše, nebo naopak nainstalovat vyšší výkon na stejné ploše střechy. Solární panely (také známé jako „PV panely“) se používají k přeměně světla ze slunce na elektřinu, kterou lze použít k napájení elektrických spotřebičů. Solární panely lze použít pro širokou škálu aplikací včetně systémů dálkového napájení pro kabiny až po výrobu elektřiny pro obytné a komerční nemovitosti.

Střídač a spojovací materiál

Co jsou invertory? Invertor je jedním z nejdůležitějších zařízení v solárním energetickém systému. Přeměňuje stejnosměrný proud (DC), který vyrábí solární panel, na střídavý proud (AC), který využívá elektrická síť.

Bateriové úložiště

V rámci instalací našich systémů instalujeme pouze LiFePO4 baterie. Lithium-železofosfátové baterie (LiFePO4 nebo LFP) nabízejí mnoho výhod ve srovnání s olověnými bateriemi a jinými lithiovými bateriemi. Delší životnost, žádná údržba, extrémně bezpečný provoz, nízká hmotnost, zlepšená účinnost vybíjení a nabíjení, abychom jmenovali alespoň některé. LiFePO4 baterie nejsou nejlevnější na trhu, ale vzhledem k dlouhé životnosti a nulové údržbě je to ta nejlepší investice, kterou můžete v průběhu času udělat.

ŽIVOTNOST ZAŘÍZENÍ

25 let

panel​​​

Panely mají životnost 25 let

10 let

inverter

Střídač s vysokou životností 10 let

7 500 nabíjecích cyklů

baterie

Baterie má garantovaný počet nabíjecích cyklů

JAKÉ DRUHY INSTALACÍ REALIZUJEME

Elektrárna na Váš rodinný dům
Nadpis karty

Tento systém ukládá elektrickou energii do akumulátorů nebo dodává do tzv. virtuální baterie. Takto naakumulovaná energie je následně spotřebována v rámci spotřeby Vašeho rodinného domu. Pokud ovšem kapacita akumulátoru nestačí na pokrytí spotřeby, systém odebere chybějící energii z distribuční sítě.

Více info ...
Elektrárna pro bytové domy
Nadpis karty

Řešení elektrárny pro bytový dům je úplně jiný projekt než elektrárna pro rodiny dům. V tomto případě je potřeba vyřešit kompletní distribuci energie k jednotlivým nájemníkům. Také je potřeba správně vyplnit žádost o dotaci. Navrhneme pro vás to nejefektivnější řešení s maximální úsporou tak, aby váš bytový dům již nebyl ohrožen vysokými cenami za elektrické energie a byla zajištěna Vaše energetická soběstačnost.

Více info ...
Elektrárna pro Vaši firmu
Nadpis karty

Navrhneme pro vás to nejefektivnější řešení s maximální úsporou, tak aby vaše podnikání  již nebylo ohroženo vysokými cenami za elektrické energie a byla zajištěna energetická soběstačnost vaší firmy.

Více info ...

​Zavolejte nám

VŽDY MÁME PRO VÁS NĚCO NAVÍC

Rozšíření Vašeho FVE systému

montáž

Upgrade Vašeho současného systému

V případě, že máte zájem o rozšíření vašeho současného solárního systému, jsme připraveni udělat nabídku, jak maximálně tento systém rozšířit, případně navrhnout zlepšení, aby FVE system fungoval co nejlépe.

Solární parkování

garáž

Solární systém umístěný nad parkovacím místem Vašeho automobilu

Solární systém umístěný nad parkovacím místem vašeho automobilu umožňuje maximálně využít plochu, na které parkujete své osobní vozy pro výrobu elektrické energie.

logo

Domů     Fotovoltaika     Servis     Reference     O nás     Dokumenty    Články    Jsme pojištěni    Kontakt    O cookies

fb inst     phone +420 725 555 333

On Solar energy s.r.o. | Příkopě 1047/17, Praha 1 - Staré město, 110 00 | IČ: 11813750 | Spisová značka: C 354753 vedená u Městského soudu v Praze